Contacte

Dacă doriți să vă extindeți afacerile pe plan extern, contactați-ne – scrieți-ne, sunați-ne și stabiliți o întrevedere cu noi!

Internațional

Martins Tiknuss

Partener director

51 Elizabetes Street, Riga
LV-1010, Latvia
hello@gatewaypartners.eu
+371 26 677 811

Lituania

Nikas Grumblys

Partener, Lituania

Olimpiečių g. 1 – 46,
Vilnius 09200, Lithuania

lithuania@gatewaypartners.eu
+370 62 948 491

Internațional, Estonia, Letonia

Export sales help

Laura Valtere

Parteneră, Letonia

51 Elizabetes Street, Riga
LV-1010, Latvia
latvia@gatewaypartners.eu
+371 29 477 270

Moldova

Andrei Crigan

Partener, Moldova

Chisinau, Moldova
moldova@gatewaypartners.eu
+373 69 179 187
+373 69 380 020

Georgia

Gvantsa Meladze

Parteneră, Georgia

Tbilisi, Georgia
georgia@gatewaypartners.eu
+995 32 147498

Bulgaria

Hristina Dimitrova

Parteneră, Bulgaria

Sofia, Bulgaria
bulgaria@gatewaypartners.eu
+359 887702700

România

Sabina Crigan

Parteneră, România

București, România
romania@gatewaypartners.eu
+40 755 019 118‬

Albania & Kosovo

Export sales help

Fotjona Tace

Parteneră, Albania și Kosovo

Tirana, Albania
albania@gatewaypartners.eu
+355 675062000