Contacte

Dacă doriți să vă extindeți afacerile pe plan extern, contactați-ne – scrieți-ne, sunați-ne și stabiliți o întrevedere cu noi!

Internațional

Martins Tiknuss

Partener director

Planifică un apel

Gateway&Partners Sediu central
Riga, Latvia
hello@gatewaypartners.eu
+371 266 778 11

Internațional, Estonia, Letonia

Laura Valtere Export sales

Laura Valtere

Parteneră, Letonia

Planifică un apel

Elizabetes street 51, Floor 7
LV-1010, Riga
latvia@gatewaypartners.eu
+371 29 724 002

Lituania

Nikas Grumblys

Partener, Lituania

Planifică un apel

Konsitucijos pr. 15

Vilnius, Lithuania, LT-09319

lithuania@gatewaypartners.eu
+370 62 948 491

Moldova

Andrei Crigan

Partener, Moldova

Planifică un apel

Chisinau, Moldova
moldova@gatewaypartners.eu
+373 69 179 187
+373 69 380 020

România

Sabina Crigan

Parteneră, România

București, România
romania@gatewaypartners.eu
+40 755 019 118‬

Albania & Kosovo

Export Sales increase

Fotjona Tace

Parteneră, Albania și Kosovo

Tirana, Albania
albania@gatewaypartners.eu
+355 675062000

Brazilia

Export sales expert

Gustavo Lima

Partener, Brazilia

Planifică un apel

Recife, Brazilia
brazil@gatewaypartners.eu
+55 83 99105-3341

 

Croaţia

Dace Ulste

Parteneră, Croaţia

Zagreb, Croaţia

croatia@gatewaypartners.eu

+385 913016600

Georgia

Gvantsa Meladze

Parteneră, Georgia

Planifică un apel

Tbilisi, Georgia
georgia@gatewaypartners.eu
+995 32 147498

Bulgaria

Hristina Dimitrova

Parteneră, Bulgaria

Sofia, Bulgaria
bulgaria@gatewaypartners.eu
+359 887702700